Вівторок, 16.10.2018, 23:47
Приветствую Вас Гість | RSS

Radiomanoff+

Меню сайта
Форма входа
Календарь
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

Блог

Главная » 2016 » Лютий » 27 » USR-WIFI232-T.Створюємо власну WEB-сторінку.
11:38
USR-WIFI232-T.Створюємо власну WEB-сторінку.

Продовжуємо описувати наші експеременти із WiFi-модулем USR-WIFI232-T, та створюємо власну WEB-сторінку. В мануалі на даний модуль є цікава таблиця, з якої випливає, що наш "піддослідний" пітримує функцію Embedded Web (Web-сторінка користувача).

 Як з'ясувалося модуль складається з чіпсета МедіаТек і мікроконтролера. На мікроконтроллері встановлений додаток для роботи з чіпсетом, АТ команди та інше. Але для користувача доступні ресурси для створення і завантаження власних додатків або прошивки в сам модуль. Для цих цілей доступні 2 МБ Flash пам'яті.

Я скажу чесно, не зразу "вкурив", що до чого... та на мій погляд модуль "крутіше" за той-же ESP8266. А вже про "вбудовану" Web-сторінку і говорити годі...Я його "юзав", та про це другого разу...

Для початку розберемо: 

Оновлення прошивки. В модулі є змога обновляти прошивку у випадку виходу нових версій. Наскільки я зрозумів, остання актуальна версія прошивки лежить на сайті usriot.com за адресою - http://www.usriot.com/Download/218.html. Качаємо та розпаковуємо архів:

В папці out буде знаходитись файл прошивки, скоріше всього, назва буде мати приблизно такий вигляд - WIFI232-T-G2-H内置网页升级固件V1.1-General.bin .

Далі підключаємо компютер до модуля. Якщо стоять дефолтні налаштування, заходимо в модуль, через браузер за адресою 10.10.100.254. Якщо "конект" пройшов вдало, то вводимо в адресні стрічці - 10.10.100.254/iweb.html, і потрапляємо у вікно прошивки модуля.Нас цікавить вкладка Upgrade application - вибираємо файл із папки out:

Тиснемо Upload, розпочинається процес перепрошивки :

Якщо перепрошивка пройшла успішно, бачимо таку сторінку із написом Update successful :

Перезавантажуємо модуль.

Створюємо власну Web-сторінку. Модуль дає змогу зберігати власну інтернет-сторінку.

В скачаному раніше архіві, ми бачимо консольну програму -  LPB_WEB_Tools. Як зясувалось, саме завдяки їй можна створити бінарний файл для прошивки в модуль власної Web-сторінки. Программа створює bin-файл із html-файлів, які знаходяться в папці data. Cаме там знаходиться весь Web-інтерфейс, який ми бачимо набравши в браузері адресу - 10.10.100.254 ( по дефолту ).

В папці data дивимось на файл - index_en.html, відкриємо його в браузері, як бачимо це і є наша "Web-морда"

Я не являюсь, якимось великим гуру в HTML, та базові поняття думаю ,що маю, в крайньму випадку колір в html-документі, заради чистоти експеременту,  змінити зможу. Відкриваємо в текстовому редакторі наш файл index_en.html

Міняємо колір в стилях на #6B8E23

<style>

........................
.opt_sel
{
    height:30px;
    background-color:#6B8E23;
    padding-left:25px;
    color:White;
    cursor:pointer;
}

......................

.back_div
{
    width:600px;
    float:left;
    background:scroll center center;
    background-color:#6B8E23;
    margin-top:10px;
    border-radius:20px 20px 20px 20px;
}

.....................

Збережемо файл index_en.html. Можна подивитись ,що у нас вийшло в браузері:

Як бачимо можна редагувати наш Web-інтерфейс. Крім того ми можем створимо свою найпростішу сторінку, та записати її в модуль.  Наприклад якісь надписи і фото самого модуля:


<!-- Начало HTML документа -->
<html>
<!-- Заголовок HTML документа -->
<head>
<title>ONE</title>
</head>
<!-- Тело HTML документа -->
<BODY BGCOLOR="white">
<FONT COLOR="black" FACE="Courier" SIZE="7">

  <h2> USR-WIFI232-T </h2>                                 
  <img src="http://radiomanoff.at.ua/WIFI/52a6802d38f8e.jpg" width="300" height="300" alt="" />
  <p> radiomanoff.at.ua </p>

</body>
</html>

Збережемо файл під назвою my_str_en.html , в папці data. Далі відкриваємо программу LPB_WEB_Tools, вона зразу генерить BIN-файл:

Він зявиться в папці out , разом із бінарником прошивки

Далі прошиваємо це все "задоволення" в модуль, із дефолтної сторінки 10.10.100.254/iweb.html, звісно якщо налаштування нашого модуля дефолтні

Далі знову тиснемо Upload, розпочинається процес перепрошивки :

Якщо перепрошивка пройшла успішно, бачимо таку сторінку із написом Update successful :

Перезавантажуємо модуль і дивимось щож ми там "наваяли":

А також можна подивитись на нашу сторінку за адресою 10.10.100.254/my_str_en.html , код від якої ми зберегли раніше :

Крім того на сайті виробника за адресою - http://www.usriot.com/Download/196.html , лежить архів з пустими папками data та out , програмою LPB_WEB_Tools та Word&Exel-документами із, на мій погляд, не самим зрозумілим поясненням і прикладом того, що я вище описав...

Дякую за увагу...

P.S.

Тепер буду розбиратись, як можна із Web-сторінки керувати мікроконтролером...Cаме це питання мене найбільше і цікавить

Далі буде!

 

 

 

 

Просмотров: 898 | Добавил: rastamanoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 3
3  
Здравствуйте, чисто случайно зашел и увидел ваш ответ. Для описанной Вами задачи подойдет http://esp8266-arduinoide.ru/fswebserver/ там  же есть как поставить  FS в ESP и закидывать туда файлики для сервера. Одним словом просто и элигантно  сделать любое устройство ( в том числе и на ардуино) IoT. Я все это прошел :), все работает 100%. У меня с ардуино в esp и обратно через веб  работает на ура. Если будут вопросы пишите на емейл.

1  
Интересно. Особенно интересно чем он круче того же ESP12 с 4м флеша? О какой глючности ESP Вы говорите? А в этом модуле их нет?Вы проверили? Любое железо ценно тем насколько к нему есть мануалы и sdk, библиотеки. А что есть к этому модулю, а? Встроенная web страничка? Так это есть и в ESP. ESP поддерживается "народной" Arduino IDE, c кучей библиотек, а этот модуль? В ESP легко ставится файловая система и тот же WEB сервер. Перепрошивка  по WiFi? Удивили, а что в ESP разве  нет? Но ведь ничего такого в нем нет чего нет в ESP . Тем более что  даже  характеристик кроме флеша не упомянули. Какие в этого модуля интерфейсы? По ESP масса информации, программного обеспечения, прошивок, примеров готовых устройств. А тут надо садится и курить бамбук. А Вы пишите "круче", угу, посмотрим через пол годика, кто останется на плаву этот новый Ваш "лидер" или ESP

2  
Мне тоже очень интересна эта тема,спасибо за критику. И тем не менее...
Смотрите, меня интересует, во всех этих модулях - одно, управление микроконтролером через WEB-браузер && связь нескольких микроконтролеров в одной сети и тд и тп...
Поверьте начал я с ESP8266.Соеденил это все удовольствие с STM32f103C8,управление АТ-командами и гайда отправлять GET-запросы.Впринципе все работает, но уж как-то уж не совсем "стабильно".
Далее - NodeMCU . Да, прошивка стабил., но полная непонятка с оперативой + учите скипты LUA.
Рулим дальше - ARDUINO ID + ESP8266 . "Круть жуткая" ,но тем не менее,имено этот вариант мне самое большее понравился - информативностью состояния микроконтролера.
Поэтому подход к вопросу применения WIFI-модуля для моих нужд, возможно выглядит несколько странно. Мне он нужен для еденичного проекта "умного дома", в смысле моего дома...И если мне удасться с WEB-cтраницы(котороя будет записана в памяти модуля) управлять моим STM32, то значит я свою задачу выполнил. По краиней мере сделать это с ESP-шкой у меня не получилось."Я не волшебник, я только учусь.." 
И еще описанием модуля я не преследую какую-то личную выгоду, единственная цель помочь таким-же "ищущим" информацию. Модуль мной еще полностью не изучен...

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0