Класна конструкція, не міг не зібрати, тим більше, що був в наявності корпус від старого електронного годинника, незрозуміло якого виробництва. Автор даної конструкції Людина під ніком WiseLord - http://radiokot.ru/circuit/digital/home/206/. Причому автор не робить якоїсь таємниці із коду, він повність доступний. Кому потрібно можуть навіть підправити його під себе...
Дисплей. Я використав три готові матричних модуля із мікросхемами MAX7219, закуплені колись в Китаї, ось такого типу:
Купив собі цю "іграшку" з метою вивчення Linux. Доволі цікава річ, як на мене... Розпочалось все із знайомства з операційною системою OpenWRT (спеціального дистрибутиву Linux для роутера і не тільки), "бацила" була підчіплена, та і рамок самого роутера стало замало, тому було кинуто погляд в сторону міні-ПК. Вибір впав на "апельсин" - Orange Pi, а саме модель Orange Pi PC.
Цікава тема, та на жаль занадто мало висвітлена в мережі.
Я вже мав можливість "поюзати" Liquid crystal display controller - на SPL та "штатному" LCDSTM32L-DISСOVERY. Використовувались при цьому стандартний набор бібліотек для Discovery, на той час...
А зараз розберемо, цю тему в розрізі бібліотеки HAL та кодогенератора CubeMX. Крім того, будемо використовувати не "штатний LCD" на платі STM32L Discovery, а сторонній сегментнийLCD.
Дисплей TFT 1.8, купив по випадку, в магазині Ворона. Та дисплей, чомусь був закинутий в "довгий ящик". Мабуть спочатку не до кінця р
... Читати далі »
Почалось все ось із цієї статті . Автор доволі детально описав , як він із роутера ASUS WL-520GU cтворив WiFi радіоприймач, яким можна прослуховувати радіостанції, через мережу інтернет . Взагалі стаття являється "рімейком" статті Джефа - http://mightyohm.com/, тільки веcь процес "хакінга" описаний в розрізі Windows...
Сам роутер, який в мережі став вже "легендарним", я купив б/у на
... Читати далі »
Пропоную ваші увазі проект годинника з будильником та термометром на мікроконтролері stm32f030f4p6 та годиннику реального часу на мікросхемі ds3231.
Для початку нагадаємо ,що МК серії stm32f0хх впринципі мають на своєму "борту" - годинник реального часу RTC. Та всеж в корпусах TSSOP20 та QFP32 відсутній
... Читати далі »
Cьогодні я розповім, як я боровся із дрижанням кнопки, в розрізі мікроконтролера STM32 ( в данному випадку STM32F042F6P6 ) та бібліотеки HAL & CubeMX. Будемо використовувати зовнішні переривання.
Як відомо при натисканні на кнопку, зазвичай відбувається багаторазове замикання і розмикання її контактів. Схематично це може бути представлене в такий спосіб:
Я не буду розповідати по всі свої експерименти в боротьбі із цим "нехорошим" явищем, тому зупинюсь лише на кінцевому варіанті, який мене влаштував.
Підключення кнопок. Після різних варіантів підключення, я зупинився на "фірмовому" варіанті від S
... Читати далі »
Ще один варіант відлагоджувальної плати для STM32F0xxFx. Все змонтовано на шматкові бакелітової макетної плати розміром 45х40 мм, який в свою чергу вирізано із макетної плати 5х7 см, від наших китайських друзів.
Плата провірена з мікроконтролерами STM32F030F4 та STM32F042F6.
Нарешті з'явилась вільна хвилина. Хочу закінчити "епопею" із TFT-shield (2.4) китайського виробництва. Як з'ясувалось в подібному форм-факторі може бути, як дисплей з контролером - ILI9325, так і з контролером ILI9341 . Зараз зупинимось на другому варіанті ILI9341 і підключенні його до МК STM32F103C8 . Ну і звісно, дамо робочий код для Keil.
В якості "заліза" мова піде, про плати китайського виробництва іменуємі в мережі як Maple Mini (це із опери ARDUINO), чи щось в цьому роді... Основна перевага цих плат - ціна. На платі встановлений ... Читати далі »