
Класна конструкція, не міг не зібрати, тим більше, що був в наявності корпус від старого електронного годинника, незрозуміло якого виробництва. Автор даної конструкції Людина під ніком WiseLord - http://radiokot.ru/circuit/digital/home/206/. Причому автор не робить якоїсь таємниці із коду, він повність доступний. Кому потрібно можуть навіть підправити його під себе...

Дисплей. Я використав три готові матричних модуля із мікросхемами MAX7219, закуплені колись в Китаї, ось такого типу:

Саме таке розміщення матриць вказує на "не основну" прошивку від автора - http://www.radiokot.ru/forum/ . Це має значення оскільки існують модуля із матрицями розверненими на 90 градусів.
"Мозги". В якості керуючого мікроконтролера було використано Atmega328P, а якщо вірніше готову плату Arduino Pro Mini. Слід зауважити, що при використанні плат Arduino, потрібно із них випаяти світлодіод, який "висить" на Digit 13 (PB5). В схемі годинника на РВ5 знаходиться кнопка, підтягнута до "+". Прошивка для мікроконтролера була використана - matrixclock_max7219_x3_atmega328.hex, eeprom на українські мові - matrixclock_ua.bin.

В якості RTC використано готовий модуль із мікросхемою DS3231. З "Дунею" все з'єднано через шматок двохсторонньої макетної плати, до неї також приклеєно клейовим пістолетом - "бузер" на 5В для подачі звукового сигналу.



Датчики. Поки примінив варіант 1шт DS18B20 та 1шт DHT22. Все працює, єдине "внутрушній" DS18B20, всеж потрібно винести назовні із корпуса, трохи підбріхує...




|